Podmínky výkupu zlata

 1. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se mu vyjít maximálně vstříc, dle našich možností.

 2. Veškeré zlomkové zlato a stříbro ( prstýnky, náušnice, náramky, řetízky, přívěšky, zuby, zubní protézy ) vykoupíme za aktuální cenu,uvedenou na naší hlavní stránce, která odpovídá přesné ryzosti vašeho zlata.Ryzost zjistíme na základě ztavení  a následné analýze na spektrometru ELVA X.

 2. Nepoškozený a originálně zabalený investiční slitek vykoupíme za aktuální cenu ryzího zlata obsaženého ve slitině. ( u většiny slitků je přiložen certifikát o ryzosti ).

3. Výkup zlata a stříbra  probíhá tak, že když je naprosto zřejmá ryzost, váha a nabízené zlato neobsahuje kameny popř. jiné nezlaté části, proplácíme peníze ihned. Pokud není zcela zřejmá ryzost, zlato ztavíme a následně zjistíme přesnou ryzost pomocí spektrometru. Na základě této analýzy, které jste osobně přítomni, vyplácíme ihned peníze.

4. Vážení, tavení, analýza ryzosti a následné vyplacení peněz trvá cca od 10min, v závislosi na množství a typu materiálu.

6. Peníze vyplácíme v hotovosti nebo převodem na účet. Můžete si sami určit, jaký způsob platby preferujete a my Vám vyhovíme. 

7. Při výkupu zlata, stříbra  nebo platiny požadujeme doklad totožnosti!

8. Je důležité se předem telefonicky sjednat schůzku v naší kanceláři, abychom byli schopni rychleji zpracovat Vaše zlato a urychlit tak celou zakázku a tím Vám ušetřili čas a zaručili Vám naprosté soukromí.

 

Aktuální podmínky výkupu zlata naleznete samozřejmě také přímo na stránce Top-Gold.cz - podmínky výkupu.

 V současnosti užívané české puncovní značky pro zlaté, stříbrné a platinové zboží: