Proč ZLATO?

Investiční zlato - zlato s ryzostí 999,9/1000

  Ukázka ryzího investičního zlata s certifikátem: ZDE
  Přehled ostatních ryzostí zlata: ZDE

Zlato je jistota

  Investování do zlata je velmi konzervativní a bezpečný způsob uložení majetku. Je to pojistka, která Vaše bohatství spolehlivě ochrání v nejisté době, v časech finanční nebo hospodářské krize. Nákupem zlata se můžete dobře ochránit před inflací, zabezpečit se na budoucnost nebo bezpečně uchovat rodinný majetek pro příští generace. Všechny země světa uznávají zlato jako mezinárodní měnu a zvolily si zlato jako svoji úřední rezervu. Vzhledem k tomu, že se většina zemí snaží své zásoby zlata i nadále rozšiřovat, nebude to špatným rozhodnutím ani pro Vás.

Zlato je tradice

  Zlato bylo po tisíciletí používáno jako platební prostředek. Na rozdíl od papírových peněz si však zlato dokázalo po staletí udržet svou hodnotu. Ve všech 194 zemích světa je v současnosti zlato uznáváno jako univerzální měna.

Zlato je bezpečí

  Jak historie již mnohokrát ukázala je zlato nejlepší ochranou před finanční katastrofou, a může pomoci zmírnit dopady společenské nebo hospodářské krize. Ve všech 194 zemích světa je zlato uznáváno jako univerzální měna. Každá banka má svou vlastní zlatou rezervu.

Zlato je vzácnost

  Zlato nelze žádným způsobem vyrobit. Lze jej získat stále náročnější a nákladnější těžbou. Zásoba zlata (v současně objevených nalezištích) se odhaduje na 18 let. Také proto zlato již deset let v řadě přináší svým majitelům významné zhodnocení.

Zlato je nezávislost

  Hodnota zlata je nezávislá na vládách i měnách jednotlivých zemí, produktivitě a dalších lokálních ekonomických a politických faktorech.

Zlato je stabilita

  I když cena zlata může krátkodobě kolísat, jeho hodnota zůstává bez ohledu na roky růstu nebo období krize vždy dlouhodobě stabilní.

Zlato je likvidita

  Zlato je možné kdykoli směnit zpět na peníze a to 24 hodin denně kdekoli na světě. Výhodou držení menších cihliček je možnost prodat zlato po částech.

Fakta hovořící pro zářivou budoucnost zlata...

 • Poptávka po zlatě prudce vzrůstá...
   
 • Současná naleziště budou však brzy vytěžena...
   
 • Náklady na další a složitější těžbu se prudce zvyšují...
   
 • Proto se očekává 4-7 násobný nárůst hodnoty zlata do 10 let!
   

Na světě je jen 2% lidí, kteří vlastní více jak 1g ryzího zlata.

 • Pokud by se již dnes rozhodlo jen 1% lidí na celém světě koupit pouze pár gramů zlata... hodnota zlata by díky této poptávce vzrostla trojnásobně.

  Investice do zlata

 • Až doposud bylo investiční zlato pro běžného člověka nedostupné a cenově znevýhodněné. 
   
 • Nyní může úplně každý člověk díky  naší firmě do zlata investovat dle svých finančních možností
     
 • Díky naší společnosti může do zlata investovat každý, aniž by snižoval svou životní úroveň či se zbytečně vystavoval rizikům a nejistotě spojené s vydáním většího objemu peněz.