Průvodce nákupem investičního zlata 

 1. TOP GOLD, s.r.o nově nabízí investiční zlato pro podnikatele v rámci jejich podnikatelské činnosti

 2. Minimální odběr investičního zlata je 250g.
 3. Klient si vybere na našich webových stránkách investiční zlato, o které má zájem. Může specifikovat cílovou částku, za kterou chce nakoupit zlato (vytvoříme pro něj ideální mix cihliček) a nebo si přímo určit o jaké gramáže bude mít zájem.
 4. V naší kalkulačce si klient může vybrat množství o které bude mít zájem a dle toho je mu vypočtena cena. Čím větší množství odběru, tím je cena nižší. Možnost výhodnější ceny dle výše objemu zakázky.
 5. Klient vyplní náš kontaktní formulář a zašle nám ho do kanceláře, případně nás kontaktuje telefonicky.
 6. Klientovi je zaslán objednávkový formulář, všeobecné obchodní podmínky společnosti a předběžná kalkulace jeho obchodu.
 7. Klientovi přijde předběžná kalkulace se zálohovou částkou, která tvoří přibližně 20% odhadované kupní ceny celkového obchodu.Vyplněný a podepsaný objednávkový formulář včetně všeobecných obchodních podmínek nám zašle klient zpět (sken emailem a originál poštou nebo osobně).
 8. Následně klient dle předběžné kalkulace uhradí zálohovou částku, která tvoří přibližně 20% odhadované kupní ceny celkového obchodu.
 9. Klient tuto částku zašle na číslo účtu naší společnosti, kde na základě potvrzující informace z banky s klientem začínáme obchodovat.
 10. Následně se s klientem spojíme telefonicky, nebo osobně a dochází k přímé fixaci ceny zlata na světovém trhu. Vhodný okamžik si klient zvolí sám. Může spekulovat a tím ovlivnit konečnou cenu. Fixace zlata od 250g. Možnost fixace má klient pondělí až pátek 9.00 - 16.00.
 11. Následně klientovi odesíláme potvrzení o fixaci ceny - printscreen stránky spolu s vyčíslením konečné kupní ceny.
 12. Od 7 do 10 pracovních dnů je zlato fyzicky dodáno do trezorových prostor banky v Brně, kde po potvrzení jejich pracovníka, že zlato je v trezoru, klienta vyzíváme k úhradě zbytku ceny.
 13. Klient s naším pracovníkem osobně zkontroluje zboží a pokud je vše v pořádku, dochází k předání zlata a podpisu předávacího protokolu.
 14. Tím obchod končí a klient si své zlato odnáší z banky.